Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.06.2022 року
kopaigorodsilrada@ukr.net
+38 098 2443633
+38 097 0867027

  Жмеринське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області застерігає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час жнив!

  "Хліб - всьому голова" всім відоме українське прислів'я. В ньому закладена вікова мудрість українського народу, який завжди приділяв хлібу велику повагу. Літо - напружена пора як для хліборобів, так і для співробітників Служби порятунку. Жнива є причиною особливої турботи, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.

  Від того, як буде вирощений і збережений урожай, безпосередньо залежить добробут громадян. Уберегти хліб від пожеж - завдання для всіх громадян.

  Загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан деяких хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, аграріям, рятувальникам та усім громадянам необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на полях та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.

  Шановні громадяни, наголошуємо!

  У період збирання врожаю категорично забороняється:

  • палити біля хлібних масивів;
  • розкладати багаття на полях та поблизу них;
  • спалювати стерню, післяжнивні залишки;
  • полювати неподалік ланів;
  • допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 метрів від хлібних масивів;
  • встановлювати туристичні намети ближче 100 метрів від поля;
  • під час жнив ходити по перекритим тимчасовим дорогам та стежкам.

  Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

  У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до Служби порятунку «101». До приїзду пожежних-рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння.

  Хліб - наше загальне добро та багатство. Аби праця невтомних рук наших сельчан, їхні важкі жнивні будні увінчалися гідним результатом - багатим урожаєм, не зневажайте на застереження рятувальників.