Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 28.05.2022 року
kopaigorodsilrada@ukr.net
+38 098 2443633
+38 097 0867027

Селищна комісія ТЕБ НС

 

  • Розпорядження № 8а Про утворення комісії Копайгородської селищної ради з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердження Положення та посадового і персонального складу комісії (Завантажити)
  • Рішення №10 Про затвердження розпорядження селищного голови від 19 лютого № 8 а "Про утворення комісії Копайгородської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердження Положення та посадового і персонального складу комісії" (Завантажити)
  Персональний склад комісії Копайгородської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

ПІБ Посада
1. Кущнір Людмила Василівна Селищний голова
2. Юсупов Олександр Володимирович Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади
3. Іжаківська Таїса Йосипівна Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради
4. Баран Олександр Михайлович Начальник Копайгородського комбінату комунальних підприємств
5. Ліщина Віктор Федорович Дільничний поліцейський Барського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області (за згодою)
6. Сухар Ірина Володимирівна Головний спеціаліст по роботі з кадрами, юрисконсульт селищної ради
7. Вишковський Роман Леонович Начальник ДПРЧ -15 м.Бар
8. Задорожний Анатолій Аврамович Директор Барські СО «Жмеринські електричні мережі (за згодою)
9. Попова Олена Миколаївна В.о.завідувача Копайгородської амбулаторії ЗПСМ КНП«Барський медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Барської міської ради (за згодою)
10. Іванов Микола Олександрович Начальник Барського районного Управління Держпродспоживслужби (за згодою)
11. Гец Василь Васильович Лісничий Копайгородського лісництва (за згодою)
12. Якимлюк Раїса Михайлівна Начальник відділу освіти,сім ї,молоді,спорту, культури та туризму селищної ради
13. Миськова Людмила Леонідівна Начальник фінансово відділу селищної ради
14. Каліцінська Валентина Андріївна Староста Володієвецького старостинського округу
15. Посполітак Роман Сергійович Староста Каришківського старостинського округу
16. Вітик Павло Володимирович Староста Лісівського старостинського округу
17. Язинський Олексій Іванович Староста Супівського старостинського округу
18. Юсупова Наталія Олександрівна Староста Верхівського старостинського округу
19. Дякова Олена Василівна Староста Поповецького старостинського округу
20. Попова Світлана Миколаївна Начальник ВСП Барського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України»

 

  • План роботи селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік (Завантажити)